Zaznacz stronę

VIP

W grze MovieStarPlanet jest opcja na zdobywanie większej ilości Fame oraz StarCoins poprzez zakup opcji VIP. Jest to usługa płatna polegająca na mikropłatnościach w grze. Dzięki aktywowaniu tej usługi uzyskuje się wiele przywilejów w grze. Sama usługa VIP dzieli się na VIP, VIP Elite oraz VIP Star. Każda usługa różni się przede wszystkim ceną zakupu, ale także przywilejami jakie będą aktywowane dokonaniu zakupu.

Korzyści z VIPa

 • Zdobywanie Diamonds- jest to jedyny sposób na zdobycie Diamentów (oprócz wygrania konkursu co nie jest takie łatwe)
 • Można częściej dawać autografy (bez konta VIP można dawać tylko 1 na godzinę)
 • Można używać kolorowej czcionki i specjalnych emotikon dostępnych tylko dla VIP
 • Można stworzyć Klub (nie-VIP nie może)
 • Można kręcić kołem fortuny dla VIPów (Koło fortuny dla VIPów ma lepsze nagrody)
 • Można mieć więc więcej znajomych MovieStars (w koncie podstawowym ta ilość jest ograniczona)
 • Można kupować lepsze rzeczy, które są przeznaczone tylko dla VIPów
 • Jeśli zdobędzie się Awards to otrzymuje się specjalną naklejkę
 • Otrzymuje się dostęp do specjalnego Chatroomu oraz dostęp do forum dla VIP (inni gracze nie mają tam dostępu)
 • Można tworzyć skarbonki
 • Można grać w Grę Arkady dla VIP
 • Można stworzyć specjalny profil.

Jak zostało to powyżej przedstawione jest wiele korzyści dla których warto kupić konto VIP. Można się zastanowić jedynie nad tym, który z trzech dostępnych rodzajów wybrać. Powinien on być dostosowany zarówno do naszych możliwości finansowych (nie ma co ukrywać, ale konto VIP może uderzyć nas po kieszeni) ale także do tego jak będziemy grać w MSP. Kiedyś nie było różnienia na konta VIP. Było tylko jedno, ale od 2013 roku można wybierać jakim VIPem chce się być. Czym się od siebie różni konto VIP od konta VIP Elite oraz VIP Star? Jak to już zostało wspomniane różni się przede wszystkim ceną, ale także tym ile można mieć przyjaciół, ilością otrzymywanych dziennie Diamonds oraz StarCoins, ilością autografów na godzinę oraz ilością kręcenia kołem fortuny. Oczywiście czym „wyższy” pakiet VIP tym tych bonusów jest więcej. Dodatkowym bonusem dla konta VIP Elite oraz VIP Star są dodatkowe unikatowe rzeczy jakie można otrzymać- nie można ich otrzymać posiadając zwykłe konto lub „zwykłego” VIPa. Czasami jeśli gracz nie będzie aktywny przez dłuższy czas można otrzymać specjalną ofertę zniżkową na zakup VIPa. Warto z nich skorzystać bo pozwolą zaoszczędzić pieniądze, które możemy później znów wydać na konto VIP. Sugerujemy bycie jednak aktywnym w grze, bo pojawiają się także oferty specjalne dla aktywnych graczy.

Dlaczego warto być VIP?

Wiele korzyści jakie daje konto VIP zostało już wcześniej opisane, ale nie zostało wspomniane o jednej najważniejsze rzeczy jaka jest w MSP. MSP hack to gra głównie dla dziewczynek, które marzą o tym aby zostać gwiazdą. Starają się jak mogą, dziennie się logują do gry i wykonują wszystkie zadania byle by zdobyć jak najwięcej Fame oraz StarCoins. Wszystko robią idealnie, ale i tak nie udaje im się zostać prawdziwą Movie Star. Dlaczego? Bo gra została stworzona tak, aby najlepsze i najważniejsze bonusy były dostępne tylko i wyłącznie dla posiadaczy konta VIP. Może jest to krzywdzące, ale posiadanie konta VIP jest bardzo istotne, aby naprawdę osiągnąć wysoką pozycję w grze.